Јавете ни се +389 78 290890

P.Chester

P.Chester

Содржина

Рафиниран дизајн во комбинација со фини ткаенини ја карактеризира новата колекција, инспирирана од пролетта. Романтични софи со безвременски шарм. Префинетоста на дизајнот и извонредноста на бојата ги прават идеални за традиционалните и современите ентериери.

Моделите може да се порачаат во микрофибер или штоф од изборот на палети во нашиот салон